שיעורים סדנאות וריטריטים

הצליל שבתוך הצליל

יום חמישי 21 בדצמבר 2023 בשעה 11:00-14:00 ביוגהום, מושב בני ציון

מנטרות הן דרך עוצמתית לנקות את התודעה. הכוח של ג’אפה, חזרה על צלילים כתרגול יוגי, מאיר עבורנו את הדרך ומוביל אותנו לשחרור וריפוי, תוך התמזגות עם הוויברציה האחת אשר מהדהדת בכל אחד ואחת מאתנו. בסדנה, דרך שיחה על תאוריות צליל והתנסות חווייתית, נלמד על הטבע של הצליל וחשיבותו בתרגול היוגי ככלי להכוונת והשקטת התודעה.  דרך תרגולים שונים של קונדליני יוגה נלמד להקשיב הקשבה עמוקה לצליל שבתוך הצליל.

הפילוסופיה של היוגה

סדרת מפגשים להכרות עם מבנה התודעה וההשפעותיה לפי היוגה סוטרה של פטנג'לי ומסורת הסמקהיה. במפגשים נלמד את התודעה לפי המודל היוגי, מהם המצבים השונים המגבירים את הפעילות המנטלית וגם מוסיפים עוד לסבל האנושי.

למשתתפים ינתן תרגום מסנסקריט לעברית של הטקסטים הרלוונטים כולל הסוטרות והפרשנות הראשית.

המפגשים יחלו בינואר 2024, ויהיו מקוונים. אורך כל מפגש כשעה וחצי.

ריפוי והרפיה

קונדליני יוגה ואמבטיית גונג

הגונג מכיל בתוכו את כל הצלילים שיש בקוסמוס. הנגינה על הגונג מביאה איתה תהליך עמוק של ריפוי והרפיה לכל תא ותא בגוף.
 תרגול הקונדליני יוגה הוא תרגול שמשלב תנוחות, נשימה מודעת, מנטרות ומדיטציה.
המפגש הבא יהיה ב-18/8 יום שישי בשעה 15:30-17:30 ביוגודה בפרדס חנה. להרשמה 054-7371187

שיעורים שבועיים

קונדליני יוגה היא תרגול המיועד לבעלי הבית. זהו תרגול שמיועד להשתלב יחד עם חיי היומיום ולהביא איתו מודעות ורוגע בכל היבט בחיינו הארציים. התרגול מתאים לכולם ואין צורך בניסיון קודם, גמישות או כל דבר אחר. הדגש הוא על החוויה האישית וכל אחד מביא איתו את מה שירצה לעבוד עליו. התרגול הוא ביחס לעצמכם, מן המקום שאתם מגיעים ממנו.

שיעורים פרטיים וקונדליני יוגה תרפיה

בתיאום מראש – ימים ושעות משתנים

שיעורי קונדליני יוגה בסטודיו בהרצליה

ימי רביעי בשעה 19:00-20:30

שיעורי קונדליני יוגה אונליין

ימי ראשון ורביעי בשעה 19:00-20:30

מזה כארבע שנים אני מתרגלת בשיעורים של גלי. השיעור הראשון זכור לי כמוזר שכן, קודם לכן לא שמעתי שירה יוגית אך הצטרפתי לשאר הקבוצה בג׳יברוש מילים שלא הבנתי אך התדר שלהן עבר בי ויצר הדהוד עמוק. עצם השירה הנעימה של גלי בחלקיו של השיעור מחבר את התרגול למקום רך ועוברי.  מאז אני תלמידה של גלי ומרגישה את אותו ההדהוד עדיין. בזמן האימון אני מצליחה ליצור ניתוק לעולם פנימי שקט ומעבר למימד שונה. קולה של גלי מעביר מידע הנוגע לאופן העשייה, רמת ההתכוונות והדיוק. לכל שיעור יש התכוונות מסוימת, שונה ומסקרנת. ממש בריאה של מהות חדשה. אני מרגישה שגלי היא מעבר למורה, היא מאגר מידע, תוכן ודרך רוחנית.  שמחה שהגעתי.  

סמדר פלגי אפשטיין

השיעורים של קונדליני יוגה עם המורה גלי הם חוויה שעוזרת לי לגלות את עצמי כל פעם מחדש. השילוב המדהים של מנטרות ותרגילים יוצר אוירה קסומה  ומרגיעה. גלי מלמדת מצד אחד להקשיב לגוף ומצד שני  גם לאתגר אותו. כל שיעור ממלא אותי באנרגיות חיוביות ובתחושת שלווה פנימית. באהבה והערכה גדולה.

ולרי קרמזן

אני מתרגל קונדליני יוגה עם גלי מעל 6 שנים. גלי מסורה לתלמידיה ולשיטה, מגוונת את שעוריה באופן מופלא, קשה להיזכר בשיעור שחזר על עצמו. המיוחד, שאני צריך "רק" להתמסר לשיעור, ואז המחשבות לא מוטרדות מהגיגי היומיום. וכבונוס, חווה זרמים נפלאים בראשי. המאתגר ביותר, אשמח לעצות, כיצד לדרג את ההרגשה אחרי השיעור, כשאני כבר מדרג 10 מתוך 10 כבר 3 שנים?

משה ירושלמי

לפני כעשר שנים גיליתי את היוגה קונדליני בהדרכתה של גלי. גלי מעבירה את שיעורי היוגה המיוחדים האלה באופן מקצועי לעילא תוך התייחסות לכל פן של התרגול, פיסי נפשי ורוחני. גלי מלווה את השיעורים בהסברים המביאים להבנה עמוקה של התרגול והמוסיקה מוסיפה גם היא לאווירה. אנו זכינו גם לשמוע את גלי שרה ומנגנת. גלי הינה מדריכה קשובה, אמפתית ומעודדת. בעזרתה השיעורים מרתקים, מאתגרים ומהנים.

רותי רז

שיעורי הקונדליני יוגה הם קצת שונים ומאתגרים, אולם בסוף השיעור ישנה תחושה של רוגע ושקט פנימי. גלי מתאימה שיעורים לתקופות השנה, מצב הירח, מצב האומה ומצב הקבוצה, עם הנחייה עדינה, מדויקת ומתחשבת. מאז שהתחלתי לתרגל אני מרגישה שיפור רב בכושר, סיבולת לב ריאה ופיתוח קול. בהחלט יציאה מהקופסה. מומלץ.

נאוה מרקוביץ